› dzieci i rodzina
15:10 / 28.08.2012

Multibabykino i "Zakochani w Rzymie"

Multibabykino i

fot. www.filmweb.pl

Multikino zaprasza przyszłe mamy oraz młodych rodziców wraz z niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO. Podczas najbliższego środowego seansu 29 sierpnia zaprezentowany zostanie film pt. "Zakochani w Rzymie". 

Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice zaś czerpią przyjemnoœć z kina.
 
Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy starają się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnośœciami, takimi jak np.: kino. Filmy zaś grane tego dnia stanowią najnowsze produkcje dla dorosłych. Aktualny repertuar Multibabykino można sprawdzić na www.multikino.pl/pl/extra/kobiety
 
Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą œrodę o godz.: 12:00.
 
Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale majš podwyższonš temperaturę, lekko przyciemnione śœwiatła i œciszony dŸźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjajšce dla maluchów, które chętnie œpiš podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjœścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społecznośœć, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka. 
 
Cena biletu: 15 zł
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%