› zapowiedzi
13:52 / 09.08.2013

Multibabykino oraz Poranki dla dzieci tylko w sieci kin Multikino

Multibabykino oraz Poranki dla dzieci tylko w sieci kin Multikino

Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu.

Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 10:30 w 27 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:30 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie.

Bilet w cenie 11 zł, do nabycia w wszystkich kasach biletowych Multikina i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.

Poranki i oferta dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: MINIONKI ROZRABIAJĄ

Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina.

Multibabykino – dla młodych rodziców i przyszłych mam Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino.

Multibabykino – repertuar Multibabykino to seanse filmowe, podczas których prezentowane są najnowsze produkcje dla dorosłych. Repertuar grany podczas Multibabykino można sprawdzić na www.multikino.pl/pl/extra/kobiety

Multibabykino – czas i miejsce Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00.

Multibabykino – dla niemowlaków Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Cena biletu: 15 zł
 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%