14:14 / 05.10.2012

Multikino, najlepsze ceny i konkursowe bilety. Sprawdź, czy wygrałeś!

Multikino, najlepsze ceny i konkursowe bilety. Sprawdź, czy wygrałeś!

W ciągu tygodnia w kinach sieci Multikino i Silver Screen, we współpracy z partnerami, odbywają się: „Poniedziałki z Coca Cola”, „Wtorki FB” oraz „Bueno Czwartki”. Dzięki nim widzowie w całej Polsce mogą oglądać najlepsze produkcje filmowe w najprzystępniejszych cenach. Serwis internetowy www.elblag.net, promuje tę akcję w sposób szczególny. Dla naszych stałych czytelników przekazujemy bilety na dowolny seans filmowy z repertuaru od poniedziałku do czwartku włącznie. 

 
Pojedyncze bilety wędrują do: Olgi Jaworskiej, Pauliny Tadry, Magdaleny Kaczmarczyk i Marcina Kaczmarczyk. Gratulujemy!
 
Trzy dni pełne filmów w najlepszych cenach
 Do znanych już widzom akcji: „Poniedziałki z Coca Cola” oraz „Wtorki FB” od 13 września dołączyły również „Bueno Czwartki”. Dzięki temu przez trzy dni w tygodniu, w kinach sieci Multikino i Silver Screen na widzów czekają bilety w najkorzystniejszych cenach. Każdy, kto kupuje zestaw z dowolnym napojem Coca Cola w Multikinie, otrzymuje kupon upoważniający do  zakupu w poniedziałek biletu za 10 zł na dowolny film z repertuaru. Natomiast we wtorki osoby, które są fanami Multikino Polska na  portalu facebook.com i skorzystają z aplikacji, mogą oglądać filmy 2D za 13 zł. We wrześniu do akcji cenowych dołączyły „Bueno Czwartki”. Dzięki nim widzowie, przychodzący w czwartek do kin sieci Multikino lub Silver Screen z trzema opakowaniami po batonikach Kinder Bueno lub Kinder Bueno White mogą zakupić bilet na dowolny seans filmowy za jedyne 10 zł. 
 
Do skorzystania z akcji cenowych Multikina widzów na pewno zachęcają świetne premiery filmowe, które będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie. Niebawem na ekranach pojawi się „Obława” z Marcinem Dorocińskim i Maciejem Stuhrem oraz „Skyfall” – dwudziesty trzeci film o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości. W listopadzie Multikino zaprasza na drugą część „Sagi Zmierzch: Przed świtem”. Natomiast w grudniu będzie można zobaczyć w najlepszej jakości 3D długo wyczekiwany film Petera Jacksona „Hobbit: Niezwykła podróż”. 
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%