› sport
11:30 / 13.03.2017

Nabór dzieci do Football Academy Elbląg

Nabór dzieci do Football Academy Elbląg

Mamy przyjemność ogłosić, że ruszył kolejny nabór dzieci do Football Academy Elbląg. Już teraz masz szansę zapisać dziecko do najbardziej dynamicznie rozwijającej się akademii piłkarskiej. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 17:30. Do końca miesiąca trenujemy w zamkniętych obiektach.

Football Academy to sieć szkółek piłkarskich, która liczy obecnie ponad 150 ośrodków, w których trenuje ponad 10 tysięcy młodych adeptów i adeptek piłki nożnej na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Nasze usługi skierowane są do dzieci w wieku od 4 do 12 lat.
    
Trenerami naszej akademii są wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy sami byli aktywnymi zawodnikami na poziomie wojewódzkim oraz ogólnopolskim z doskonałym podejściem do dzieci.

Bazujemy na metodach szkoleniowych oraz organizacyjnych zaczerpniętych z angielskich szkółek oraz słynnej szkoły Ajaxu Amsterdam. 
Misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce i Europie.

Bazuje ona na trzech najważniejszych założeniach:

  • DOSKONALE PRZYGOTOWANYM BOISKU;
  • STARANNIE DOBRANYM SPRZĘCIE TRENINGOWYM;
  • WYKWALIFIKOWANEJ KADRZE TRENERSKIEJ. 

Proponujemy treningi w formie zabawy oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka, z uwagi na to nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. 

Naszą Wartością jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.footballacademy.pl oraz na nasz profil Facebook, gdzie zobaczycie Państwo przykładowe filmy z zajęć oraz sporo zdjęć i radości dzieci z treningów https://www.facebook.com/FootballAcademyElblag1/
 

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu. Przyjdź i zobacz, na pewno do nas wrócisz 

Pierwsze treningi są zupełnie darmowe!
     
Zapisy i informacje:
Grzegorz Żak

tel. 506-350-996
Martin Strach

Tel. 516-094-830

elblag@footballacademy.pl

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1