› bieżące
13:37 / 14.11.2013

Nabór wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga

Nabór wniosków do Nagrody Prezydenta Elbląga

fot. nadesłane

Prezydent Jerzy Wilk zaprasza serdecznie do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2013 rok.

Prezydent przyznaje nagrodę osobom i instytucjom w dowód uznania za szczególne osiągnięcia w mijającym roku kalendarzowym w pracy twórczej, zawodowej i społecznej lub za całokształt działalności na rzecz rozwoju Elbląga.

Laureaci wybierani są na podstawie wniosków, które mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego.

Nagrody przyznawane są za szczególne dokonania i wkład w rozwój miasta w następujących dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.

Wypełnione dokumenty przyjmowane są w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada br.

Wniosek wraz z uzasadnieniem należy złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej (przesyłając na adres e-mail: dk@umelblag.pl).

Więcej informacji (wniosek i regulamin) na temat przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu www.elblag.eu, telefonicznie pod numerem 55 239 33 20 lub pocztą elektroniczną: dk@umelblag.pl.

Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%