› bieżące
10:30 / 07.11.2016

Nagroda dla ZUO Elbląg

Nagroda dla ZUO Elbląg

fot. nadesłane

Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o. w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie Ekolaury Polskiej Izby Ekologii 2016. Uroczysta Gala wręczenia dyplomu i statuetki odbyła się 26 października w Katowicach w Kinoteatrze Rialto. Nagrodę odebrał osobiście Dyrektor Spółki Marian Wojtkowski.

Spółka otrzymała nagrodę w Kat. Całokształt Działalności na Rzecz Ochrony Środowiska za „Stworzenie systemu gospodarki odpadami w Regionie Północnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego w oparciu o budowę instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych w Elblągu oraz prowadzone działania edukacyjne”.

Celem ww. ogólnopolskiego konkursu jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska, zaangażowania w edukację ekologiczną oraz promowanie nowatorskich rozwiązań wpływających na ochronę środowiska. Ekolaury Polskiej Izby Ekologii to prestiżowy konkurs wysokiej rangi.  

Takie nagrody tworzą historię Elbląga oraz kreują jego pozytywny wizerunek na skalę ogólnopolską, dlatego zachęcam do wykorzystania tej informacji w ew. materiałach promujących nasze miasto.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%