› sport
11:11 / 11.07.2018

Najlepszy strzelec i bramkarz są z Braniewa. Turniej piłki nożnej służb mundurowych

Najlepszy strzelec i bramkarz są z Braniewa. Turniej piłki nożnej służb mundurowych

fot. KPP w Braniewie

Jak co roku braniewscy policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie z okazji zbliżających się Obchodów Święta Policji. Jednostka wojskowa z Braniewa zajęła I miejsce, a elbląscy policjanci IV miejsce. Jerzy Grad został najlepszym bramkarzem, a Kamil Graczyk najlepszym strzelecem.  

W dniu 07 lipca 2018r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Turniej  został zorganizowany z okazji Obchodów Święta Policji. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 6 drużyn: Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Jednostka Wojskowa 2980 w Braniewie, Państwowa Straż Pożarna Braniewo, Służba Celna Braniewo oraz Granica Zagaje.
 
Zawodnicy rozegrali 15 meczy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna JW 2980 w Braniewie, II miejsce zajęli policjanci z KPP Braniewo, na III miejscu uplasowała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Komendant Powiatowy Policji w Braniewie kom. Tadeusz Telenga wręczył zwycięzcom dyplomy i puchary.
 
W kolejności uhonorowano pucharami oraz dyplomami: najlepszego bramkarza Jerzego Grada z PSP Braniewo, najlepszego strzelca Kamila Graczyka w JW 2980 w Braniewie.
 
Turniej odbył się w sportowej atmosferze, a tak uplasowały się następujące drużyny :
 
I miejsce – JW 2980 15 pkt 19:4
II miejsce – KPP Braniewo 9 pkt 8:9
III miejsce – PSP Braniewo 7 pkt 2:4
IV miejsce – KMP Elbląg 6 pkt 6:11
V miejsce – Granica Zagaje 4 pkt 3:11
VI miejsce – Służba Celna 3 pkt 4:11

KPP w Braniewie

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%