› moda i styl życia
07:00 / 14.12.2012

Najlepszy telewizor dla kobiety? Oczywiście telewizor LED!

Najlepszy telewizor dla kobiety? Oczywiście telewizor LED!

Obszerna oferta nowoczesnych telewizorów paradoksalnie mocno utrudnia wybór tego idealnego. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem różnorodnych sprzętów wszelkich marek, kuszą wyglądem, parametrami i ceną. Jak dokonać dobrego wyboru, zwłaszcza jeśli jest się… kobietą?

Zacznijmy od zdementowania powszechnie utartych stereotypów, że kobiety nie interesują się parametrami technicznymi sprzętu. Nic bardziej mylnego. Polki coraz częściej wczytują się w dane techniczne, zadają pytania, porównują parametry. Oczywiście, w dalszym ciągu najpopularniejszym kryterium, jakim kierują się Panie w wyborze telewizora, jest jego wygląd. Nie chodzi tu jedynie o wygląd zewnętrzy, design i kolor, ale również jakość użytej matrycy.

Z tego powodu kobiety najczęściej wybierają telewizory typu LED. Te najnowsze charakteryzują się imponującą jasnością, kontrastem i odwzorowaniem wyświetlanych barw. W połączeniu ze stylowym wyglądem, telewizory LED stanowią atrakcyjną całość, która spełnia nawet najwybredniejsze gusta. Podczas dokonywania wyboru, warto użyć kobiecej wyobraźni i „oczyma duszy” ujrzeć swój wymarzony telewizor w pokoju. Wówczas kwestia koloru ramek, wielkość przekątnej matrycy będzie oczywista.

Kobiety, inaczej niż mężczyźni, raczej nie eksponują telewizorów w mieszkaniu, a starają się wybrać taki, który pasuje do wnętrza, stanowiąc atrakcyjny, ale nie najważniejszy element wystroju. Idąc do sklepu, warto zaufać swojej kobiecej intuicji, poczuciu estetyki, smaku i wyobraźni. Ważną zaletą telewizora LED jest jego relatywnie niewielka waga. Ma to znaczenie kluczowe, kiedy telewizor trzeba zdjąć ze ściany, np. na czas remontu a w pobliżu brakuje silnego, męskiego ramienia do pomocy.

***** Artykuł Sponsorowany****

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%