› bieżące
08:00 / 27.08.2014

Naprawiamy Elbląg! Koncert i festyn już 30 sierpnia na Pl. Jagiellończyka

Naprawiamy Elbląg! Koncert i festyn już 30 sierpnia na Pl. Jagiellończyka

Już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia na Placu Jagiellończyka odbędzie się festyn rodzinny połączony z koncertem disco-polo. Każdy elblążanin znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji i postarali się o ciekawych wykonawców.

Organizatorami całego wydarzenia jest Obywatelski Elbląg, Redakcja Elbląska oraz koledzy z konkurencyjnej gazety internetowej elblag24. Na prawdziwym festynie rodzinnym nie może zabraknąć szeregu atrakcji dla dzieci. O takich jak najbardziej pomyślano. W sobotę od godziny 12.00 na Pl. Jagiellończyka pojawią się m.in. dmuchane zamki, wata cukrowa, będzie można również pomalować twarze dzieciom, ale i chętnym dorosłym.

Festyn rodzinny to również odpowiednia muzyka. O ten aspekt organizatorzy również zadbali. Na scenie o godzinie 18.00 zaprezentuje się grupa MEJK, następnie 20.00 to czas na TOLEDO, 21.20 SUMMER NIGHT i na koniec, 22.30 – RESPECT. Na festynie pojawi się również policja, która zaprezentuje swój sprzęt oraz pojazdy. Zespolony Szpital Wojewódzki również zorganizuje swoje stanowisko.

PS. Dla dorosłych również znajdzie się coś pożywnego – darmowa grochóweczka, której, jak wiemy, nigdy nie da się przyrządzić w domu (takiej samej!)

To wszystko sprawia, że zapraszamy serdecznie już 30 sierpnia na Plac Jagiellończyka. Start od godziny 12.00. Nawet jeżeli to początek kampanii wyborczej, to jest ona o niebo lepsza, niż zaklejanie Elbląga plakatami wyborczymi.

Z tego też powodu elblag.net dołącza do wydarzenia i obejmuje nad nim patronat medialny. Serdecznie zapraszamy!

7
9
oceń tekst 16 głosów 44%