› sport
08:42 / 21.01.2013

Następca Gortata lub Bieleckiego? Ferie na sportowo dla Twojego dziecka

Następca Gortata lub Bieleckiego? Ferie na sportowo dla Twojego dziecka

Szukasz pomysłu, aby zbliżające się ferie zimowe były niezapomniane dla Twoich dzieci? Może masz problem z nadpobudliwością pociechy lub po prostu chcesz, żeby odpowiednio się rozwijała? Na to wszystko jest jeden sposob: ferie w Akademii Młodych Mistrzów: El-Żaki.

Ferie z piłką - czyli temat przewodni zimowej zabawy, na pewno spodoba się młodym adeptom sportów drużynowych. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę w dwóch grupach wiekowych: 6-9 lat oraz 9-13 lat.

Nieważne, czy Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z aktywnością fizyczną i sportem, czy od jakiegoś czasu trenuje daną dyscyplinę - my tworzymy świetne warunki do rozwoju psychofizycznego dziecka. Zadbamy nie tylko o aspekty kondycyjne Twojej pociechy, ale sprawimy też, że po każdym naszym spotkaniu na twarzach uczestników będzie można zobaczyć szczery uśmiech. 

Jak to zrobimy? To proste - poprzez gry zachęcimy wszystkich młodzieńców do udziału we wspólnej zabawie, a poprzez zabawę będziemy wpajać młodym takie umiejętności jak: orientacja przestrzenna, kompleksowe i logiczne myślenie, poczucie wartości w zespole oraz podejmowanie szybkich i stanowczych decyzji. 

To wszystko dzięki zabawie i grze w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę oraz frisbee - sporty zespołe uczą toku myślenia "One Team", czyli: w drużynie siła.

Prowadzący zajęcia zapewnią różnorodność podczas każdych zajęć, więc dzieci na pewno nie będą narzekać na monotonię, co więcej: każde spotkanie będzie nowym doświadczeniem przynoszącym kolejny sukces. 

Co oferujemy? Mamy świetną porpozycję na zabicie nudy podczas ferii zimowych: spotkania sportowe dla Twojego dziecka. 

Zajęcia sportowe będą zorganizowane w godzinach 10.30 -13.00 od 21.01.2013 do 01.02.2013 (od poniedziałku do piątku) w sali sportowej przy ulicy Zamkowej 1 w Elblągu. 

Zapisy oraz wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie: el-zaki.elblag.net lub pod telefonem 508-580-155.

15
0
oceń tekst 15 głosów 100%