› sport
10:00 / 10.02.2015

Następna strona kibiców o Olimpii Elbląg

Następna strona kibiców o Olimpii Elbląg

W Elblągu powstają co i rusz nowe strony internetowe. Zajmują się różną tematyką. Wykorzystując serwer Futboland ktoś założył stronę opisująca wydarzenia w Olimpii Elbląg. To przypomina w zasadzie próbę komentarza obecnej sytuacji w klubie. Jeden z kibiców zamieścił tam swój punkt widzenia dotyczący przebudowy stadionu miejskiego.

Jak widać po dacie zamieszczenia, artykuł pojawił się po naszej publikacji dotyczącej unieważnienia przetargu na budowę trybuny od ul. Wspólnej.

Czy to jest zdanie pojedynczego kibica?

- W połowie lutego ma odbyć się spotkanie obecnego prezydenta z Olimpią w celu omówienia nowej koncepcji przebudowy A8. Czy jest sens takich spotkań? Znamy już takich co tylko potrafią naobiecywać i nic po za tym. Jaki jest sens remontować ten stadion? Takie miasto jak Elbląg powinno mieć nowoczesny obiekt, spełniający wszystkie wymogi pzpn-u. Nie mówię tutaj o obiekcie na 10 tysięcy ludzi, ale chociaż na te 3-4 tysiące, z oświetleniem, podgrzewaną murawą czy elektroniczną tablicą wyników. Przecież taki stadion to inwestycja w przyszłość. Fajnie by było obejrzeć mecz młodzieżowej reprezentacji Polski w Elblągu. Na takim stadionie mogły by się odbywać oczywiście koncerty czy inne imprezy. Był już projekt, a nawet dofinansowanie z Unii i co? I zrezygnowano z projektu na który też trzeba było wyłożyć nie małą kasę. Chyba nie muszę pisać, komu możemy podziękować - czytamy na oe.futboland.pl

4
5
oceń tekst 9 głosów 44%