› daj znać
13:21 / 22.08.2018

Nasz Czytelnik o kulisach pobicia kelnerki w Krynicy Morskiej (+ wideo)

Nasz Czytelnik o kulisach pobicia kelnerki w Krynicy Morskiej (+ wideo)

W tym miesiącu w Krynicy Morskiej doszło do poważnego pobicia 48-letniej kobiety. Zdarzenie miało miejsce podczas awantury w jednej z tamtejszych restauracji. Sprawa wyglądała bardzo groźnie. Po obejrzeniu filmiku częśc osób miała wrażenie, że kelnerka została ugodzona nożem. Sprawę zrelacjonował nasz Czytelnik, który przebywałw  tym czasie w tej miejscowości. 

Pan Jacek odniósł sie do zdarzenia, które miało miejsce 12 sierpnia 2018 r. w Krynicy Morskiej:

Większość z nas słyszała o tej awanturze w Krynicy Morskiej. Znam osobiście personel baru " U Borsuka", bo stołuję się tam kolejny już sezon. Awantura została wywołana przez ludzi myszkujących w melexach moich znajomych, będących na obiedzie w tym barze. Pozytywnym aspektem tego zajścia była obrona moich znajomych przez klientów baru.  Agresorzy dostali ostry łomot, ale wrócili z posiłkami po 15 minutach, i ta część zajścia jest uwieczniona na filmie.  Ranną osobą jest szefowa baru, która ma problemy z błędnikiem, ale powoli dochodzi do siebie.  Mimo wszystko uważam Krynicę Morską za bezpieczny kurort , bo przy takich tłumach turystów awantury zdarzają się niezwykle rzadko.

Przypomnijmy, że Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego i Pruszkowa kilka dni temu dokonali zatrzymania mężczyzny, który jest sprawcą uszkodzenia ciała 48-letniej kobiety. 29-latek z Pruszkowa usłyszał zarzut uszkodzenia ciała kelnerki. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu. 

Złożył wyjaśnienia. Twierdzi, że wpadł na kobietę i nie było to celowe działanie

– powiedziała dziennikarzowi portalu TVP Info prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Czy Krynica Morska jest bezpieczna w sezonie turystycznym? Większość naszych rozmówców twierdzi, że tak, a tego typu zdarzenia należą na szczęście do rzadkości. 

Dawniej w Mielnie też byłem świadkiem kilku podobnych scen. Niestety jakiś margines społeczny zawsze się znajdzie. Trzeba to napiętnować. Inną kwestią jest to,że w kurortach nadmorskich powinno być dużo policji w sezonie.

– zauważył pan Jarosław z Gdańska, który bywa w Krynicy Morskiej. 

Zobaczcie wideo dokumentujące pobicie kelnerki

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%