› bieżące
15:01 / 29.06.2013

Nasz konkurs. Zrób szalone zdjęcie i wygraj skok w tandemie

Nasz konkurs. Zrób szalone zdjęcie i wygraj skok w tandemie

Rusza nasz konkurs tylko dla odważnych. Do wygrania skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem z 3000 metrów plus film i zdjęcia wykonane z tego wydarzenia. Jeśli chcecie zdobyć taką szaloną nagrodę, musicie wykonać jedno szalone zdjęcie i wysłać do naszej redakcji.

Skok tandemowy to skok zapoznawczy, do którego nie są wymagane badania lekarskie ani kurs teoretyczny. Przed skokiem pasażer przechodzi jedynie 10-15 minutowe przeszkolenie. Na miejscu otrzyma kombinezon oraz sprzęt. Wymagane jest jedynie obuwie sportowe (wiązane i wygodne buty). Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie.

Czas trwania naszego konkursu to 25.06 -16.07.2013 r. Ogłoszenie wyników 16.07.2013 r. Realizacja skoku możliwa od razu po otrzymaniu informacji o wygranej, do 31.08. 2013 r. w terminach skoków organizowanych w Aeroklubie Elbląskim (zazwyczaj każda sobota i niedziela, jeśli tylko jest dobra pogoda). Datę i godzinę należy potwierdzić kilka dni wcześniej telefonicznie pod nr 607 834 339.

W konkursie może wziąć udział tylko osoba pełnoletnia. Maksymalna waga skaczącego 110 kg, minimalny wzrost 150 cm. Wymagana jest dobra sprawność fizyczna. Skok wykluczają ciężkie choroby serca, niestabilność kręgosłupa, chroniczna łamliwość kości, ostra niewydolność układu krwionośnego i oddechowego oraz epilepsja.

Przed realizacją skoku, pasażer zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o nieprzebytych chorobach. Osoba obdarowana nie może być w czasie skoku pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Voucher na skok jest imienny, nie można go przekazać innej osobie (wymagany do wglądu dowód tożsamości).

Realizacja nagrody trwa ok.1,5 godziny. Skok to 40 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Ze względów organizacyjnych, zależnych np. od pogody, na skok czasami trzeba trochę poczekać na miejscu. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

Aby zdobyć nagrodę, należy do dnia 25.08.2013 r. przesłać na adres konkursy@elblag.net swoje szalone zdjęcie w skoku, w powietrzu, nietypowe, nawiązujące do lotu, skoku ze spadochronem. W mailu prosimy także o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zdjęcia będzie oceniał fotoreporter portalu elblag.net Konrad Kosacz i wybierze najbardziej nietypowe ujęcie. Wynik konkursu zostanie ogłoszony na łamach elblag.net a zwycięzca poinformowany telefonicznie.

Fundatorem nagrody jest http://ssae.pl/

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%