› bieżące
16:00 / 24.06.2013

Nasz patronat: Hip-Hop Gallery Jam już po raz czwarty w Galerii EL. Sprawdź, kto wygrał wejściówkę

Nasz patronat: Hip-Hop Gallery Jam już po raz czwarty w Galerii EL. Sprawdź, kto wygrał wejściówkę

Dopiero zaczynają lub są już kilka lat w tej branży. Często to pierwsza okazja, aby pokazać się innym, aby rozpocząć swoją karierę muzyczną. Mowa oczywiście o artystach, którzy wystąpią na odbywającej się już po raz czwarty Hip-Hop Gallery Jam.

A to wszystko już 26 czerwca, w środę o godzinie 17.00 na Dziedzińcu Centrum Sztuki Galerii EL. W planie imprezy przewidziano:

17.00 – Bitwa o Elbląg (freestyle), prowadzona przez Szakala
19.00 – koncerty.

Wystąpią: Pejker x Kamyk x Kulson x Hawaj
Bobek x W.N.O x Zaręba
Amiks x Piti x Gunns
Vider x Mikrus x Kraska
Lux W.Z.M x SzydeU x Śledziu
Kwas i DJ Zel ( DZW )

Natomiast gwiazdą wieczoru będzie toruński raper Małpa! Łukasz Małkiewicz urodził się w 1985 roku w Toruniu. Członek formacji Proximite, której był współzałożycielem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Małkiewicz współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Diox, Donatan, Małolat, Parias, Pezet. Na swoim koncie posiada już status złotej płyty. Natomiast jeżeli chcesz pokazać się światu, czujesz się na siłach, aby wystąpić tego dnia w Galerii EL – wystarczy zgłosić się do organizatora, Stowarzyszenia Elbląg Europa.

Co zrobić aby wystartować w Bitwie o Elbląg?
1.Wystarczy wypełnić formularz:

https://docs.google.com/document/d/15_4bLf1VPzL8wQF8qu1lNXMCqopfEMjXkBQ1AkVVdCU/edit


2. Wysłać go na adres: blazej@elblageuropa.pl
3. W temacie maila wpisać: "Bitwa o Elbląg"
4. I pojawić się na eliminacjach w przyszły weekend

Zapisy ruszają już 16.06.2013 roku i trwają do 21.06.2013.

Wśród wszystkich zgłoszeń po przesłuchaniu wybierzemy 16 finalistów, którzy zmierzą się na wielkiej scenie! Walki odbywać się będą systemem pucharowym. Wejście na temat 45 sekund, i dwa razy po 30 sekund bez tematu.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie i jednocześnie informujemy, że elblag.net obejmuje patronat medialny nad HH Gallery Jam #4. Tym samym przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania jest jedna wejściówka na całą imprezę.

Co trzeba zrobić? Wystarczy na adres email konkursy@elblag.net wysłać wiadomość, wpisując w temacie HH Gallery Jam, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wygrywa osoba, która prześle do nas zgłoszenie jako ósma. Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca. Wejścióweczka będzie do odebrania w poniedziałek, 24 czerwca.

Wejściówkę na całą imprezę wygrywa Bartek Kraska! Serdecznie gratulujemy! Szczegóły co do jej odebrania zostaną podane telefonicznie.

6
1
oceń tekst 7 głosów 86%