› bieżące
07:17 / 01.10.2013

Nasz patronat. Trzecie zawody we wspinaniu za nami

Nasz patronat. Trzecie zawody we wspinaniu za nami

W weekend 28 i 29 września na hali sportowej IV LO odbyły się amatorskie zawody wspinaczkowe. Kilkudziesięciu amatorów adrenaliny i wysiłku fizycznego rywalizowało ze sobą o miano najlepszych na elbląskiej ściance wspinaczkowej. Impreza, choć miała charakter otwarty, towarzyski i rekreacyjny, niosła ze sobą wiele pozytywnych emocji i zdrowej rywalizacji.

Zawody zostały podzielone na trzy główne kategorie: JUNIOR – dzieci ze szkoły podstawowej, LIGHT – młodzież oraz dorośli początkujący, MASTERS – osoby wspinające się powyżej trzech lat. W sobotę odbyły się eliminacje z których wyłonieni zostali finaliści startujący w niedzielę.

Na zwycięzców czekały puchary, dyplomy oraz nagrody. Ostatecznie najlepsi okazali się:

W kategorii junior: Martyna Berk, Dominika Pesta, Joanna Danielewska (kobiety), Bartosz Kończak, Bernard Czyż, Antoni Arlik (mężczyźni).

W kategorii light: Karolina Lis, Martyna Gac, Kamila Lis (kobiety), Marcin Subocz, Tomasz Mickiewicz, Jakub Paradowski (mężczyźni).

W kategorii masters: Alija Puszkar, Beata Bubik, Daria Uss (kobiety), Jakub Sylwestrzak, Mateusz Wasik, Adrian Puszkar (mężczyżni).
 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Powiązane artykuły

Trzecie zawody wspinaczkowe. Patronat elblag.net

20.09.2013 komentarzy 1

W weekend 28 i 29 września na hali sportowej IV LO odbędą się amatorskie zawody wspinaczkowe. Zawody są skierowane do osób nie tylko posiadających...

Zdjęcia ilość zdjęć 35