› bieżące
18:21 / 07.05.2013

Nasz patronat. Zgłoszenia na Elbląg Rocks Europa tylko do jutra!

Nasz patronat. Zgłoszenia na Elbląg Rocks Europa tylko do jutra!

Jeszcze tylko dziś i jutro można zgłaszać się do udziału w VI już edycji festiwalu Elbląg Rocks Europa. Na chwilę obecną organizatorzy przyjęli niespełna 100 zgłoszeń, z których najpóźniej do 20 maja wyłonią najlepsze kapele. Te będą miały możliwość zaprezentowania się podczas prężnie rozwijającego się Festiwalu Muzyki Alternatywnej.

- Nie chcemy zdradzać szczegółów, ponieważ niektóre kwestie są jeszcze na etapie negocjacji – mówi Szymon Klein, jeden z producentów festiwalu. Trwają również rozmowy z potencjalną gwiazdą wieczoru, jednak póki nie mamy podpisanej umowy, nie chcemy ujawniać niepotwierdzonych informacji – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze ile zespołów zakwalifikuje się do udziału w wydarzeniu, jednak wciąż napływają zgłoszenia z całej Polski. Jak przewiduje nasz rozmówca, dyskusje dotyczące dopięcia spraw organizacyjnych na „ostatni guzik”, będą bardzo burzliwe.

Festiwal Elbląg Rocks Europa pojawił się na elbląskiej scenie muzycznej w 2008r. Choć pierwsza edycja była bardzo skromna, impreza odniosła sukces w kolejnych latach swojego istnienia. Z każdym rokiem swój udział deklaruje coraz więcej rockowych kapel.

Tegoroczna edycja ERE odbędzie się 27 czerwca na dziedzińcu Galerii EL.

Materiały niezbędne do zgłoszenia zespołu znajdują się TU

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%