› bieżące
12:04 / 07.11.2013

Natalia Grynkiewicz w kalendarzu Fundacji Jedyna Taka

Natalia Grynkiewicz w kalendarzu Fundacji Jedyna Taka

fot. Fundacja Jedyna Taka

Najpierw wzięła udział w konkursie na Miss na Wózku, teraz pokazała się w kalendarzu Fundacji Jedyna Taka. Natalia Grynkiewicz cały czas przełamuje stereotypy krążące na temat osób niepełnosprawnych.

- Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowy kalendarz na rok 2014 Fundacji Jedyna Taka z finalistkami I Wyborów Miss Polski na wózku, który będzie wydany w listopadzie i dostępny między innymi na stronie www.jedyna-taka.pl – czytamy na stronie fundacji.

Fundacja chce kontynuować swoja misję zmiany wizerunkowej osób z niepełnosprawnością i w tym celu w trakcie Warsztatów Finalistek Miss na wózku powstała sesja w bieliźnie do kalendarza, której autorem jest Sebastian Wolny. Tym kalendarzem fundacja chce pokazać, iż kobieta poruszająca się na wózku to kobieta atrakcyjna i piękna.

Sesja w bieliźnie jest dowodem na to, że niepełnosprawność nie oznacza utraty kobiecości. Kalendarz będzie sprzedawany w formie cegiełki, z której dochód Fundacja przeznaczy na cele statutowe, tj. aktywizację zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnością.

 

6
5
oceń tekst 11 głosów 55%

Powiązane artykuły

Elblążanka w I wyborach miss na wózku. Zobacz materiał video

26.04.2013 komentarzy 7

Wybory Miss to jedne z najbardziej prestiżowych konkursów na całym świecie. Uroda, aparycja oraz sposób wysławiania się kandydatek jest oceniane przez...

W niedzielę Natalia Grynkiewicz wystartuje w I wyborach miss na wózku

01.08.2013 komentarzy 3

Do konkursu o koronę miss stanie 10 kandydatek z całej Polski. Dziewczyny zostały wyłonione w głosowaniu internetowym. Gala finałowa wyborów odbędzie się...