› inwestycje komercyjne
13:22 / 14.01.2013

New Yorker pojawi się w rozbudowanych „Ogrodach”

New Yorker pojawi się w rozbudowanych „Ogrodach”

fot. elblag.net

W lutym tego roku na dobre rozpocznie się  rozbudowa i modernizacja Centrum Handlowego „Ogrody”. Tymczasem jej inwestor podał kolejną markę, która znajdzie się w rozbudowanym obiekcie. Będzie nią sieć New Yorker, jedna z największych europejskich marek modowych. Dwupoziomowy sklep New Yorker zajmie ponad 1000 m kw.

– Przeprowadzone przez nas niedawno badania wskazują, iż New Yorker jest w czołówce marek modowych oczekiwanych przez elblążan w ich mieście – mówi Marcin Skowroński, Asset Manager z CBRE Global Investors, która jest inwestorem projektu rozbudowy i modernizacji centrum.

Marka, posiadająca 965 sklepów w 37 krajach, jest jedną z największych sieci modowych w Europie. Kolekcja New Yorkera składa się wyłącznie z marek własnych i jest skierowana do ludzi młodych oraz świadomych najnowszych trendów. Oferuje modę młodzieżową, sportową oraz streetwear uzupełnianą szerokim wachlarzem dodatków.

- Stopień komercjalizacji projektu rozbudowy i modernizacji „Ogrodów” przekroczył 50 procent – informuje CBRE Global Investors. - Umowy podpisali już tacy najemcy, jak: Carrefour, Deichmann, RTV Euro AGD, Grupa LPP, Rossmann, Orsay czy Swiss. Dla klientów rozbudowanego centrum przygotowano też nową ofertę rozrywki i spędzania wolnego czasu – multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie.

Jak zapewnia inwestor, rozbudowa „Ogrodów” rozpocznie się już w lutym tego roku, a otwarcie w nowej odsłonie nastąpi w 2014 r.

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%

Powiązane artykuły

Rozbudowa Ogrodów odłożona w czasie. Handlowcy będą mogli zrealizować wyprzedaże

07.12.2012 komentarzy 3

Termin rozpoczęcia prac budowlanych w rozbudowywanym Centrum Handlowym „Ogrody” przesunie się w czasie. Inwestor zapowiada, że główne roboty...

Ulice i skrzyżowania wokół Ogrodów czeka przebudowa

20.12.2012 komentarzy 4

Spore zmiany szykują się w układzie drogowym przy Centrum Handlowym "Ogrody". W związku z rozbudową tego obiektu, przebudowane zostaną skrzyżowania...