› konkursy
11:30 / 02.11.2012

Nic tak nie cieszy jak NIESPODZIANKI. Weź udział w konkursie Drogerii e-laura

Nic tak nie cieszy jak NIESPODZIANKI. Weź udział w konkursie Drogerii e-laura

Zanim się obejrzymy a już będzie grudzień. Może już teraz warto pomyśleć o zbliżających się porządkach i prezentach dla bliskich? Aby zapobiec przedświątecznej gorączce, wraz z Drogerią e-laura ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest supernagroda NIESPODZIANKA! Zadanie konkursowe jest proste. Wymień cztery państwa, z których Drogeria e-laura oferuje produkty. Rozstrzygnięcie konkursu 6 grudnia br.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy wysłać odpowiedź, wraz ze zgłoszeniem (imię i nazwisko, nr telefonu), na adres: agnieszka@elblag.net. W temacie maila należy wpisać: E-LAURA. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Rozwiązanie zabawy konkursowej nastąpi w Mikołajki 6 grudnia. 
 
Drogeria e-laura to drogeria, która od 10 lat oferuje swoim klientom oryginalną chemię gospodarczą sprowadzaną z Niemiec, jak również z innych krajów Unii Europejskiej. To także szeroki wybór artykułów spożywczych, słodyczy, kaw, herbat i kosmetyków, perfum, artykułów dla dzieci.
 
Sklep w swojej ofercie posiada zarówno polskie jak i zagraniczne marki renomowanych producentów kosmetyków i perfum. Z myślą o swoich klientach, stale poszerza ofertę, wzbogacając ją o nowych producentów, szczególnie zwracając uwagę na to, by oferowany towar był wysokiej jakości w przystępnych cenach.
 
Drogeria e-laura jest autoryzowanym punktem sprzedaży firm: PIERRE RENE (KOSMETYKI), MIYO (KOSMETYKI), TRENDY (OZDOBY DO WŁOSÓW,PAZNOKCI)
 
Sklepy w Elblągu: ul. Armii Krajowej 18-20  (vis a vis wjazdu do hurtowni Lukrus, ul.Pestalloziego), ul. Podgórna 12 Box 22 (HALA targowa pod pizzerią Tattoo). Sklepy otwarte są od pn-pt. 9.00-17.00 sob. 8.00-14.00
27
0
oceń tekst 27 głosów 100%