› bieżące
11:45 / 03.09.2013

Niebezpieczna jazda autobusem. Pasażer doznał obrażeń

Niebezpieczna jazda autobusem. Pasażer doznał obrażeń

Pechowo zakończyła się wczoraj podróż jednego z pasażerów autobusu nr 11. W wyniku gwałtownego hamowania kierowcy, pasażer przewrócił się w pojeździe i doznał ogólnych obrażeń. Policja szuka teraz świadków tego zdarzenia. Kierowca autobusu został już przesłuchany.

Do zdarzenia doszło 1.09.2013 o godzinie 17:45 w Elblągu przy skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Grunwaldzką. Tam kierujący autobusem komunikacji miejskiej linii nr 11 jadąc z kierunku ul. Bema na skrzyżowaniu gwałtownie zahamował w wyniku czego jeden z pasażerów autobusu przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

- Kierowca został już przesłuchany przez nas. Jednak szukamy świadków, aby potwierdzić lub zaprzeczyć jego wersji zdarzeń – mówi asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. – Na miejscu zdarzenia nie był wzywany nasz patrol, więc nie mogliśmy od razu rozmawiać ze świadkami. W szczególności poszukujemy osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat przyczyny gwałtownego hamowania autobusu. Świadka zdarzenia oraz osoby mogące wskazać sprawcę kolizji prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym czynności wyjaśniające pod nr tel.(55) 230 15 92 lub 997.

Według naszych informacji do nieprzyjemnego wypadku doszło także wczoraj na ul. 12 lutego. Tam pasażerka autobusu linii T1, w wyniku gwałtownego hamowania kierowcy, uderzyła twarzą w kasownik. Ma złamany nos i wybite zęby. Przewrócił się również wózek z dzieckiem w środku.
 

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Powiązane artykuły

Uderzyła głową w kasownik, wózek z dzieckiem przewrócił się. Kierowca nie zareagował

04.09.2013 komentarzy 15

Ten tydzień dla pani Aleksandry nie zaczął się zbyt optymistycznie. Jadąc autobusem linii T1, kobieta musiała zmierzyć się z przykrym incydentem. Kierowca...