› dzieci i rodzina
11:03 / 23.11.2012

Niedzielne czytanie z pluszakami

Niedzielne czytanie z pluszakami

 

Najbliższe książkowe spotkanie w ramach akcji Elbląg Czyta Dzieciom nie obędzie się bez pluszowych misiów. Powód: właśnie w niedzielę, 25 listopada, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na kolejne tematyczne spotkanie z książką. Początek spotkania tradycyjnie o 12:30 w Ratuszu Staromiejskim (ul. Stary Rynek 25).
 
Organizator spotkania namawia wszystkich małych elblążan do przyjścia na niedzielne spotkanie ze swoim misiowym ulubieńcem. W programie spotkania przede wszystkim czytanka z misiami w roli głównej, zabawa w „starego niedźwiedzia”, składanie misiaków i misiowa ściana na zdjęcia.
 
Ważna informacja dla dzieci, które biorą udział w konkursie plastycznym Elbląg Czyta Dzieciom „Wodne zabawy? Nie ma sprawy!”. Swoje prace mogą oddać organizatorom również na niedzielnym spotkaniu i tym samym starać się o wygraną – bezpłatne zajęcia pływania. Czas na zgłaszanie upływa 30 listopada, a szczegółowe informacje są na stronie www.sir.elblag.pl (http://www.sir.elblag.pl/1,61-po_wodnej_czytance_czas_na_konkurs!).
 
Spotkanie jest dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%