› konkursy
10:17 / 05.02.2013

"Niemożliwe" w Multibabykinie. Sprawdź, kto wygrał bilet

fot. www.filmweb.pl

Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z Niemowlętami oraz Dziećmi do 3. roku życia na MULTIBABYKINO. W środę 6 lutego o godz. 12.00 będzie można obejrzeć film "Niemożliwe". Podwójny bilet otrzymuje Pani Marlena Kowalska. Gratulujemy! 

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film "Niemożliwe"
Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednakk zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei
 
Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina
Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino.
 
Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00.
Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka. 
 
Cena biletu: 15 zł
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%