› bieżące
13:41 / 18.05.2016

Nienasyceni w Kinie Światowid

Nienasyceni w Kinie Światowid
„Nienasyceni" to najnowszy film jednego z najciekawszych włoskich reżyserów - Luci Guadagnino. W naładowanym erotycznym napięciem filmie, w rolach głównych zagrali  Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Dakota Johnson.  Premierowe seanse w Kinie Światowid od 20 maja do 2 czerwca.  
 
Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne – Harry (Ralph Fiennes) wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope (Dakota Johnson). Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.
 
Wychwalany przez międzynarodową krytykę Ralph Fiennes, niesamowita Tilda Swinton, seksowna gwiazda ekranizacji „Pięćdziesięciu twarzy Greya" Dakota Johnson  – oraz charyzmatyczny Matthias Schoenaerts w naładowanym erotycznym napięciem filmie Luci Guadagnino („Jestem Miłością"), którego twórczość porównywana jest z dokonaniami Paolo Sorrentino – wybitnego reżysera „Wielkiego piękna" i „Młodości". Wszystko to w pulsującym rytmie przebojów legendarnej grupy The Rolling Stones. Na ekranie, oprócz zniewalających pejzaży śródziemnomorskiej wyspy, równie fascynujące kreacje, które dla Tildy Swinton przygotował sam Dior.
 
Guadagnino to pierwszorzędny reżyser panujący nad każdym drobiazgiem produkcji. Wszystko – począwszy od kroju uszytych przez Diora sukienek Swinton, a skończywszy na doborze soundtracku – jest tu po to, by dopieścić zmysły publiczności.
 
Łukasz Muszyński, Filmweb
 
reżyseria: Luca Guadagnino
scenariusz: David Kajganich
obsada: Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Dakota Johnson, Matthias Schoenaerts 
gatunek: dramat, kryminał
produkcja: Włochy, Francja
czas: 120 min.
opis: dystrybutor filmu
 
Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod dresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%