› rozrywka
00:00 / 30.11.-0001

Noc Oscarowa w piątkowym ENEMEFie. Bilet dla...

Noc Oscarowa w piątkowym ENEMEFie. Bilet dla...

Tradycyjny przegląd najgłośniejszych filmów mijającego roku, które wywalczyły Oscary w najważniejszych kategoriach odbędzie się w tym roku 1 marca, czyli kilka dni po uroczystej gali wręczenia statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej. Podwójne zaproszenie otrzymuje Alicja Buczyńska.

W programie tej nocy znalazły się cztery produkcje, które łącznie zdobyły aż 10 statuetek: zwycięzca tegorocznej gali, czyli emocjonujący thriller polityczny „Operacja Argo" Bena Afflecka (m.in. Oscary za najlepszy film i najlepszy scenariusz adaptowany), monumentalny film biograficzny „Lincoln", w którym w tytułową rolę wcielił się nagrodzony przez Akademię po raz trzeci Daniel Day-Lewis, niezwykły dramat przygodowy „Życie Pi" w 3D, czyli zdobywca statuetek za reżyserię, zdjęcia, efekty specjalne i muzykę oraz poruszająca „Miłość" – triumfator kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

To cztery zupełnie różne obrazy – to co je łączy, to: doskonała fabuła, świetna reżyseria i przejmujące kreacje aktorskie, które nikogo nie pozostawią obojętnym. To kino przez duże „K".

Prezentowane tej nocy filmy nie tylko zdobyły uznanie Akademii, ale są jednymi z najważniejszych produkcji minionego roku. To okazja nie tylko aby nadrobić zaległości, ale także aby jeszcze raz zobaczyć jedne z najlepszych produkcji ostatnich miesięcy.

ENEMEF: Noc Oscarowa odbędzie się 1 marca 2013 r. (piątek). Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano.

Cennik biletów
- 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 27 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

Więcej informacji pod adresem http://www.enemef.pl
 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%