› bieżące
09:00 / 08.12.2014

Nocna jazda i mikołajkowa zbiórka dla Domu Dziecka – zobacz zdjęcia

Nocna jazda i mikołajkowa zbiórka dla Domu Dziecka – zobacz zdjęcia

fot. Bartlomiej Ryś

6 grudnia odbył się mini-spot grupy Nocna jazda samochodem bez celu. Była to przedostatnia możliwość, aby przekazać wszelkie potrzebne dary dla dzieci z Domu Dziecka. Członkowie grupy zawitają na ulicy Chrobrego już w najbliższy wtorek.

Od kilku dni organizatorzy Nocnej jazdy wspólnie z portalem elblag.net nawołują do włączenia się w akcję mikołajkową dla elbląskiego Domu Dziecka. 6 grudnia zorganizowali mini-spot, na którym pojawiło się przeszło 40 aut. Wiele osób dostarczyło paczki ze słodyczami, przyborami szkolnymi czy też środkami higienicznymi. Zebrane fanty dostarczyła również korporacja AXEL TAXI, która wspomaga zarówno grupę Nocnej Jazdy, jak i całą akcję charytatywną.

Już w najbliższy wtorek, 9 grudnia, o godzinie 15.30 Nocna Jazda zaprasza wszystkich chętnych na oficjalnie przekazanie zebranych rzeczy. Spotkamy się o godzinie 15.30 pod muszlą koncertową w Bażantarni, a stamtąd ruszymy do elbląskiego Domu Dziecka na ulicy Chrobrego. To będzie również ostatni moment, aby przekazać mikołajkowe prezenty dla dzieciaków.

A poniżej – mini-galeria zdjęć przystrojonych, mikołajkowych aut członków Nocnej Jazdy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

7
2
oceń tekst 9 głosów 78%

Zdjęcia ilość zdjęć 22