› sport
06:10 / 05.07.2019

Nocny Bieg Nietoperzy na Orientację. XXI Mistrzostwa Elbląga

Nocny Bieg Nietoperzy na Orientację. XXI Mistrzostwa Elbląga

fot. EKO Gryf

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Pólnocny-Wschód wespół z Prezydentem Elbląga panem Witoldem Wróblewskim zapraszają w dniu 5 lipca 2019 r. (piątek) na XXI Mistrzostwa Elbląga w Biegu na Orientację. Do zdobycia są: tytuł Nocnego Mistrza Elbląga w Biegu na Orientację, medale, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza (nietoperza) na orientację.

Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy wiacie „Wiktorówka”. Idziemy trasą „Green Velo” wzdłuż działek, za którymi skręcamy w lewo, mijając po prawej stronie polanę. Dalej około 100 m i jesteśmy w centrum zawodów. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów i dużych (pełnoletnich) na nocny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Prosimy o zabranie latarek, czołówek itp. a także akcesoriów do ogniska czyli kiełbaski, chleb, napoje itd. Start pierwszego zawodnika o godz.19.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą kart startowych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane nocne, wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie: www.ekogryf.pl

21 Mistrzostwa Elbląga w BnO (edycja nocna)

w dniu 5 lipca 2019 r.

Zawody odbędą się w Bażantarni.

Bieg na dystansie średnim. Potwierdzania punktów za pomocą perforatorów na karcie startowej.

Centrum zawodów - wiata „Wiktorówka” (czynne od godz. 18.00). Start ok. godz. 19.00.

4 trasy do wyboru.

Zapisy na miejscu.

Medale dla najlepszych.

Osoby nieletnie mogą wziąć udział tylko pod opieka osoby dorosłej. 

Gwarantujemy:

  • ognisko (kiełbaski i napoje we własnym zakresie)
  • dużo zabawy i pozytywnej energii
  • sportową rywalizację
  • odpoczynek w lesie
  • wspaniałych ludzi

Musicie tam być!

Bolesław Czechowski EKO Gryf

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%