› bieżące
16:16 / 23.08.2021

Nowa kamienica stanie przy ul. Pocztowej

Nowa kamienica stanie przy ul. Pocztowej

fot. Wizualizacja inwestora

Przy budynku zabytkowej poczty na ul. Pocztowej pojawi się nowa kamienica - Kameralis. Inwestycję przeprowadzi elbląska firma Mytych.

„Położony w otulinie Starego Miasta Kameralis to 5 kondygnacyjna kamienica, stylem nawiązująca do istniejącej zabudowy ulicy Pocztowej, niegdyś najbardziej reprezentacyjnej części naszego miasta. Gwarantuje to czego oczekuje klient: przede wszystkim funkcjonalne, przestrzenne mieszkania” – informuje inwestor.

Kameralis to podzielony na 3 segmenty zespół 38 mieszkań. Do każdego z nich przynależna jest komórka lokatorska, a położona w parterze budynku hala garażowa zapewnia komfort parkowania dla nabywców większych mieszkań.

„Z myślą o osobach, które chcą kameralnie a zarazem komfortowo zamieszkać w tej części miasta, zaprojektowaliśmy w 2 segmentach wzdłuż ulicy Przy Bramie Targowej mieszkania od 50 do 106 m2. Ta lokalizacja gwarantuje azyl spokoju w bliskości tętniącego życiem Starego Miasta. Segment wzdłuż ulicy Pocztowej to mniejsze mieszkania i propozycja skierowana głównie do chętnych zainwestowania w atrakcyjne nieruchomości” – czytamy na stronie inwestora.

Termin ukończenia inwestycji to 15 października 2022 r.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%