› poradnik
20:11 / 10.04.2014

Nowoczesne okna drewniane.

Nowoczesne okna drewniane.

Firma Dobroplast istnieje na polskim rynku od 2000 roku. W bardzo krótkim czasie stała się jednym z największych producentów stolarki okiennej PCV w całej Europie. Dobroplast jest przedsiębiorstwem nowoczesnym i stosującym w procesie produkcyjnym innowacyjne rozwiązania technologiczne, o czym świadczy fakt posiadania jednego z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie.

Specyfika okien Dobroplast

Okna Dobroplast łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, trwałość i estetykę. Zostały zaprojektowane w ten sposób, by dostarczać klientom pełnej satysfakcji z użytkowania tak nowoczesnych i bezpiecznych produktów. Okna firmy Dobroplast posiadają innowacyjne systemy uszczelnienia, które gwarantują najlepsze parametry pod względem energooszczędności.

Wystarczy poznać opinie na temat okien Dobroplast, by przekonać się, że są to produkty stanowiące wyraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych i będące odpowiedzią na restrykcyjne wymagania pasywnego rynku budowlanego. Okna są projektowane z troską o otaczające środowisko przyrodnicze, a wykorzystywane do produkcji surowce nie mają negatywnego wpływu na zdrowie człowieka.

Dlaczego warto kupić okna Dobroplast?

Okna Dobroplast to najwyższej jakości produkty, które pozwolą skutecznie zatrzymać ciepło w każdym domu. Wszystkie okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii. Odwiedzając forum Dobroplast, można także poznać zalety dotyczące bezpieczeństwa (mogą pełnić funkcję antywłamaniową) oraz wyjątkowego designu okien.

Odpowiedni dobór profili stosowanych do produkcji okien zapewnia wysoką ochronę termiczną oraz akustyczną, a nowej generacji uszczelki są odporne na wahania temperatur i działanie czynników atmosferycznych. Co więcej, okna produkowane są w technologii PCV bezołowiowego, co oznacza, że ołów jest zastępowany wapniem oraz cynkiem. Dzięki temu wszystkie produkty firmy Dobroplast są w pełni przyjazne dla środowiska.

Potrójne systemy uszczelnienia doskonale chronią przed chłodem oraz wilgocią. Większość okien posiada dodatkowe stalowe wzmocnienia, które są gwarancją sztywności konstrukcji i zapewniają jednocześnie prawidłowe funkcjonowanie całej stolarki okiennej.

Nowoczesne okna Dobroplast to bez wątpienia doskonała inwestycja w przyszłość i najwyższy stopień energooszczędności. Produkty te mogą służyć przez wiele lat, bez potrzeby wymieniania na nowe.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%