› zapowiedzi
11:16 / 28.12.2016

Noworoczne przedpremiery w Kinie Światowid

Noworoczne przedpremiery w Kinie Światowid

Nowy Rok jaki, cały rok taki. Dlatego pierwszego dnia 2017 roku wszyscy kinomaniacy proszeni są do Kina Światowid. Na naszych ekranach przedpremiery: „Po prostu przyjaźń” (film twórców „Listów do M.”) oraz „Sing” – animowana komedia muzyczna dla dzieci. To będzie także prawie ostatni moment, żeby w kinie zobaczyć: „Łotra 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Królową Śniegu 3. Ogień i lód” oraz „Dusigrosza”.

- W niedzielne, noworoczne popołudnie proponujemy wybrać się na spacer do kina – zachęca Natalia Piotrowska z Kina Światowid. - Szczególnie, że przedpremierowe „Po prostu przyjaźń” i „Sing” w regularnym repertuarze znajdą się dopiero 6 stycznia. „Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Z kolei „Sing” to opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów. W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Marcin Dorociński) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%