› zapowiedzi
07:04 / 16.01.2019

Noworoczny KONCERT WIEDEŃSKI – nie przegap! [KONKURS]

Noworoczny KONCERT WIEDEŃSKI – nie przegap! [KONKURS]

Już 1 lutego w naszym mieście odbędzie się Noworoczny Koncert Wiedeński. Wydarzenie na scenie kulturalnej Elbląga – bez precedensu. 

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety w cenie 90 zł do nabycia:

Jednocześnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy 12 biletów – aby wygrać wejściówkę na to doniosłe wydarzenie, należy do 21 stycznia, godz. 8.00 (rano) napisać do nas krótką wiadomość na adres: redakcja@elblag.net z dopiskiem KONCERT WIEDEŃSKI. Prosimy o podanie numeru telefonu.

Wygrane bilety będą do odbioru w redakcji Elblag.net przy ul. Syrokomli w godz. 9.00 -13.30.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%