› relacje
12:24 / 25.03.2013

Nowość w Elblągu - bokwa fitness w Centrum Tańca Cadmans

Nowość w Elblągu - bokwa fitness w Centrum Tańca Cadmans

Uwaga uwaga!!! Jesteśmy po pierwszych zajęciach bokwa w Elblągu! Wczoraj w Centrum Tańca Cadmans odbyły się pierwsze bezpłatne zajęcia bokwa, sale taneczne naszej szkoły zamieniły się w prawdziwą eksplozję energii i wspaniałej zabawy!

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tym, iż nowe zajęcia bokwa cieszą się niesamowitym zainteresowaniem i tak ogromną ilością pozytywnych komentarzy i opinii zadowolonych uczestników. Przypominamy, że kolejne takie zajęcia odbędą się już w najbliższą sobotę 23.03 o godz. 12:00 ( niestety wszystkie miejsca w grupie są już wyczerpane!) Z uwagi na to, iż zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: centrumtancacadmans@wp.pl - a skrzynka jest zasypana zgłoszeniami postanowiliśmy zorganizować kolejne darmowe zajęcia BOKWA we wtorek 26.03 o godz. 20:00 !!

Bardzo krótko na temat BOKWY.

Bokwa(R) to rysowanie liter i cyfr stopami podczas trenowania energetyzującego i uzależniającego treningu cardio, w trakcie którego spalamy nawet do 1200 kalorii na godzinę Bokwa to ćwiczenia bardzo żywiołowe, to przede wszystkim doskonała zabawa i relaks przy energetycznej muzyce latynoamerykańskiej, afrykańskiej Uczestnicy, skupieni na nauce i wykonaniu kroków, bardzo często zapominają, że naprawdę intensywnie ćwiczą.

. PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAKIE TO PROSTE, BAWIĆ SIĘ I TRACIĆ KALORIE.

Trochę więcej...

Jeśli potrafisz się ruszać i znasz alfabet, to bokwa jest dla ciebie - zachęca twórca bokwa fitness Paul Mavi. Trening pod znakiem bokwa to połączenie elementów kick boxingu ("bo") z elementami afrykańskiego tańca wojennego, wywodzącego się z kultury Kwaito ("kwa"). Każdy trening opiera się na kombinacji liter, figur, numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego. Bokwa to ćwiczenia bardzo żywiołowe, dynamiczne (przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki!), a żeby je wykonywać nie potrzeba specjalnej sprawności fizycznej. Jak zapewnia jej twórca, na trening może przyjść każdy, od kilkulatka poczynając, a na seniorze kończąc. Ponadto bokwa to przede wszystkim doskonała zabawa i relaks przy energetycznej muzyce latynoamerykańskiej, afrykańskiej z elementami house i pop.

Bokwa(R) używa czegoś, co nazywamy uniwersalnym językiem znaków, kombinację amerykańskiego języka znaków i języka znaków Bokwa(R), dzięki czemu instruktorzy i uczestnicy mogą sygnalizować sobie wzajemnie kolejny ruch. Bokwa jest zabawnym ćwiczeniem grupowym, które sprawia, że dorośli i seniorzy stają się zdrowsi, bardziej pełni energii, podczas gdy spalają nawet do 1200 kalorii na godzinę. Uczestnicy, skupieni na nauce i wykonaniu kroków, bardzo często zapominają, że naprawdę intensywnie ćwiczą.

Uczestnicy zajęć Bokwa(R) rysują litery i cyfry stopami podczas trenowania energetyzującego i uzależniającego treningu cardio, w trakcie którego uczestnicy zajęć w każdym wieku rysują Bokwa L, Bokwa 3 i Bokwa J.

Bokwa(R) to nowy program ćwiczeń grupowych, który wyjątkowo szybko rozprzestrzenia się po klubach fitness, studiach tańca, a nawet w szkołach na całym świecie. W kilka miesięcy szturmem objęła Wielką Brytanię, w której pojawiło się tysiące instruktorów oferujących zajęcia BOKWA(R) w całym kraju! Bokwa(R) została ostatnio zapoczątkowana w Tajwanie, Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryce od kilku miesięcy w Polsce.

Dodatkowo od kwietnia w każdy wtorek i czwartek godz. 19:45 zapraszamy na specjalną edycje i systematyczne zajęcia programu Bokwy.

Aby uczestniczyć w darmowych zajęciach Bokwa w Centrum Tańca Cadmans, należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: centrumtancacadmans@wp.pl. W treści wpisując Bokwa imię nazwisko oraz nr telefonu, lub zapisać się bezpośrednio w recepcji CT Cadmans, ul. Królewiecka 21 B, tel. 510-129-144.

Centrum Tańca Cadmans

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%