› konkursy
10:10 / 25.12.2013

Nowości w Kinie Światowid. Kamerdyner. Wygraj bilet!

Nowości w Kinie Światowid. Kamerdyner. Wygraj bilet!

fot. nadesłane

W 1926 roku młody Cecil opuszcza skonfliktowane na tle rasowym południe USA, szukając szansy na lepsze życie. Wkrótce otrzyma niezwykły dar od losu. Zostanie kamerdynerem w Białym Domu, stając się naocznym świadkiem wydarzeń, które na zawsze zmienią oblicze współczesnego świata.

Gdy kolejni prezydenci USA zmagają się ze skutkami zabójstwa Johna F. Kennedy'ego, Martina Luthera Kinga i kontrowersjami narosłymi wokół wojny w Wietnamie i afery Watergate, Cecil – wspierany przez kochającą żonę Glorię (Oprah Winfrey) – musi podjąć trudną walkę o dobro i szczęście rodziny, któremu na drodze stanie jego własne, bezgraniczne oddanie pracy.

Film „Królowa Śniegu” oraz „Kamerdyner” w kinie „Światowid” od 27 grudnia do 02 stycznia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie.: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/. Szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/.

Dla naszych Czytelników mamy jedno zaproszenie na film "Kamerdyner". Otrzyma je osoba, która pierwsza odpowie na pytanie: Kto był pierwszym prezydentem, który zamieszkał w Białym Domu w 1800 roku? Na odpowiedzi czekamy do 27.12.2013 r. do godziny 12:00 pod adresem e-mail: konkursy@elblag.net – w tytule maila prosimy podać hasło: Kamerdyner – konkurs, w treści odpowiedz na pytanie oraz swoje imię i nazwisko. Zwycięzcę o wygranej powiadomimy drogą mailową.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%