› bieżące
07:30 / 16.09.2013

Nowości w Neo Lady : Lekarz Medycyny Estetycznej, krioplastyka i luminoterapia

Nowości w Neo Lady : Lekarz Medycyny Estetycznej, krioplastyka i  luminoterapia

Neo Lady pragnie poinformować o podjęciu współpracy z Lekarzem Medycyny Estetycznej lek. Małgorzatą Żyra, która związana jest od kliku lat z Kliniką Anti Aging INVICTA w Gdańku. Medycyna Estetyczna zajmuje się utrzymaniem i poprawą wyglądu skóry oraz zabiegami przeciwstarzeniowymi.

Najpopularniejsze z nich to wygładzanie zmarszczek przy użyciu Botoxu, kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego, a także leczenie wypadania włosów czy likwidowanie przebarwień.

Z tej okazji Neo Lady przygotowało kilka atrakcyjnych zabiegów promocyjnych:

• Zabiegi osoczem bogatopłytkowym

• Mezoterapia igłowa twarzy Filorga NCTF HA

• Modelowanie i powiększanie ust Juvederm Ultra Smile

Zabiegi mezoterapii twarzy poprzedzone są znieczuleniem, na które planujemy ok. 60 minut, tak aby samopoczucie klienta w czasie trwania zabiegu było jak najbardziej komfortowe. Jesteśmy przekonani, że klienci Neo Lady docenią profesjonalizm i doświadczenie lek. Małgorzaty Żyra.

Zapewniamy pełen komfort, dyskrecję i punktualność.

CENY atrakcyjnych pakietów promocyjnych na www.neolady.pl/promocje

Nowością w Neo Lady jest także KRIOPLASTYKA I LUMINOTERAPIA. Cryolift-3 najnowsze osiągnięcie francuskiego Laboratorium Filorga doskonale wpisuje się w Najnowszy Trend Kosmetyki Medycznej. Cryolift-3 to unikalny zabieg o kompleksowym działaniu odmładzającym. Zapewnia synergiczny i optymalny efekt działania krioplastyki w połączeniu z biostymulującym działaniem Światła LED.

Neo Lady Studio Zdrowia Medycyna Estetyczna
Ks.Osińskiego 4a, Elbląg
Tel. 55 239 61 36
www.neolady.pl
www.sklep.neolady.pl
 

 


 

 

10
1
oceń tekst 11 głosów 91%