› zapowiedzi
08:47 / 12.09.2019

Obchody wojewódzkie odbędą się w Elblągu

Obchody wojewódzkie odbędą się w Elblągu

fot. IAS w Olsztynie

W  XVII ogólnopolskim konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" I miejsce zajął Urząd Skarbowy w Elblągu. Nic więc dziwnego, że wojewódzkie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej odbędą się w Elblągu. 

XVII  ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" zorganizował Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. I miejsce w naszym województwie zajął Urząd Skarbowy w Elblągu. Podczas uroczystości  wręczenia nagrody dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie zaznaczył, że przyjazna atmosfera pomiędzy Krajową Administracją Skarbową a przedsiębiorcami jest niezwykle ważna, ponieważ mają wspólny cel walkę z nieuczciwą konkurencją i szarą strefą.

Nic więc dziwnego, że  uroczystość wojewódzkich obchodów Dnia Krajowej Administracji Skarbowej odbędzie się 13 września w Elblągu.

Program:

1) Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 mszą św. w Katedrze św. Mikołaja 
w Elblągu.
2) O godz. 12.15 na ul. Stary Rynek – przed Ratuszem Staromiejskim rozpocznie się Uroczysty Apel, połączony z wręczeniem awansów i odznaczeń. 
3) Mieszkańcy Elbląga będą mieli możliwość obejrzenia defilady kompanii honorowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, pokaz sprzętu i sprawności funkcjonariuszy KAS, pokaz pracy psa służbowego oraz pracę techników kryminalistyki.
4) Uroczystości uświetnią poczty sztandarowe służb mundurowych oraz Orkiestra Wojskowa z Elbląga.
5) Na najmłodszych będą czekały liczne niespodzianki, konkursy z nagrodami, zabawy.

Informujemy, że w związku z organizacją uroczystości w dniu 13.09.2019 r. od godz. 7.00 do godz. 15.00 zamknięte będą następujące ulice: Plac Katedralny, Stary Rynek, Mostowa, Rybacka, Kowalska, Rzeźnicka.

 Jednocześnie uprzedzamy, że pokazowi sprzętu i sprawności funkcjonariuszy KAS towarzyszyć będą sygnały dźwiękowe samochodów służbowych, wybuchy petard, wystrzały, itp. Za utrudnienia w tym dniu przepraszamy.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%