› konkursy
10:24 / 06.11.2012

"Obława" w Multibabykinie. Do wygrania bilet

Multikino zaprasza przyszłe mamy oraz młodych rodziców wraz z niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia do Multibabykina. Projekt realizowany jest w każdą środę w samo południe. Podczas najbliższego spotkania, 7 listopada, w programie zaprezentowany zostanie film „Obława”. Dla Czytelniczki(kobiety w widocznej ciąży lub rodzica z dzieckiem do lat 3), która jako pierwsza wyśle do nas maila, mamy nagrodę.  Wyniki konkursu jeszcze dziś!
 
Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy starają się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino. Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina.
 
Aby wygrać zaproszenie na film, wyślij swoje imienne zgłoszenie na adres: agnieszka@elblag.net. Liczy się kolejność! W temacie wiadomości należy wpisać Multibabykino. Wyniki konkursu jeszcze dziś (6 listopada). Potwierdzenie o wygranej wyślemy również mailem.
 
Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.
 
Podczas najbliższego spotkania, 7 listopada, w programie zaprezentowany zostanie film „Obława”. Cena biletu: 15 zł.
 
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%