› bieżące
11:41 / 22.02.2013

Od 4 marca zmiany w trasach autobusów linii 6, 10 i T3

Od 4 marca zmiany w trasach autobusów linii 6, 10 i T3

fot. ZKM

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową drogi wojewódzkiej nr 503 i zamknięciem wjazdu z ul. Robotniczej w ul. Teatralną oraz wyłączeniem z ruchu części ul. Browarnej (od skrzyżowania z ul. Grażyny do Państwowej Straży Pożarnej), od dnia 4 marca 2013 r. do odwołania wprowadzone zostaną częściowe zmiany tras na obu kierunkach, na liniach nr 6, 10 i T3.

Linia nr 6

Zmiana trasy od skrzyżowania Tysiąclecia – Malborska, ulicami: Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego do skrzyżowania z ul. Nowowiejską, następnie po stałej trasie.

Linia nr 10

Zmiana trasy od skrzyżowania 12 Lutego – Nowowiejska – Teatralna, ulicami: Dąbka, Pionierską, Robotniczą, Brzeską do skrzyżowania z ul. Browarną, następnie po stałej trasie.

Linia nr T3

Zmiana trasy od skrzyżowania Browarna – Robotnicza, ulicami: Robotniczą, Brzeską do skrzyżowania z ul. Browarną, następnie po stałej trasie.

Tymczasowe zmiany w trasie wymienionych linii będą wiązały się z wprowadzeniem kilkuminutowych korekt w rozkładach jazdy. Zmienione rozkłady jazdy będą dostępne na stronie internetowej www.zkm.elblag.com.pl od dnia 1 marca br. Rozkłady jazdy z uwzględnioną korektą będą rozwieszone na przystankach w dniach 1 i 4 marca.

Szczegółowe informacje na temat wprowadzanych zmian, a także na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej, cennika biletów i przepisów oraz Elbląskiej Karty Miejskiej można uzyskać pod nowym numerem informacji ZKM w Elblągu - 55 235 55 00.

Michał Górecki, ZKM Elbląg

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 3