› policja
13:47 / 12.07.2018

Odblokuj karty niebezpiecznych przestępców. Niekonwencjonalna akcja policji

Odblokuj karty niebezpiecznych przestępców. Niekonwencjonalna akcja policji

fot. Policja.pl

Od dziś (12.07) do soboty policja promuje stronę Europe's Most Wanted z informacjami o poszukiwanych europejskim listem  gończym. 

Mundial zainspirował policjantów do zainteresowania jak największego grona osób, europejskimi listami gończymi  za niebezpiecznymi przestępcami. 

Na specjalnym boisku jest 25 graczy, poszukiwanych przez organy ścigania z 23 krajów europejskich. Na początku gry pole będzie puste. Od dziś krajowe organy ścigania i Europol będą udostępniać różne kody za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych.

Potrzebujesz tych kodów, aby odblokować karty przestępców / graczy na polu. Dziewiąty i ostatni kod zostanie udostępniony w sobotę rano, 14 lipca 2018 r. i pozwoli ci uzupełnić drużynę, przed ostatecznym gwizdem dla drużyny przestępców.

Włączysz się do gry? Odsłaniaj karty razem z nami.

Pierwszy kod: #RedCardUROut. Wpisz go na stronie www.eumostwanted.eu/crimeleague i zobacz kto kryje się pod kartami. Jeśli trafiłeś, dzwoń pod numer 997. Następne kody będziemy publikować na naszych profilach - Facebook: @PolicjaPL oraz Twitter: @PolskaPolicja

- czytamy  komunikacie policji.

Ta najnowsza kampania Europejskiej Sieci Zespołów Zespołu ds. Zespołów Wyszukujących (ENFAST) i Europolu ma tylko jeden cel: zapoznanie obywateli Europy z twarzami niektórych z najbardziej pożądanych przestępców w Europie i schwytanie ich. 

Wiedząc jak wyglądają, możesz ich rozpoznać, a twoja wskazówka może być ostatnim brakującym elementem układanki. Pomóż policji ją ułożyć i złapać przestępców

- zachęcają policjanci. 

Poprzednie kampanie doprowadziły do ​​sześciu aresztowań: trzy z kampanii świątecznej w grudniu 2016 r. I trzy z letnich pocztówek w sierpniu 2017 r. W sumie co najmniej 17 niebezpiecznych przestępców, którzy znaleźli się na liście Most Wanted w Europie, zostało złapanych dzięki kluczowym wskazówkom od obywateli.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%