› poradnik
13:30 / 11.07.2018

Odbojnice przemysłowe – walory i możliwości zastosowania

Odbojnice przemysłowe – walory i możliwości zastosowania

Odbojnice przemysłowe, które współcześnie są zaliczane do elementów tak zwanej małej architektury, chociaż bardzo często pojawiają się w miastach, nie przyciągają uwagi. Dla kierowców ich rola jest nie do przecenienia, ponieważ spełniają bardzo istotne funkcje. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju parkingach i znajdują zastosowanie w terenach zabudowanych oraz na prywatnych posesjach. Nie tylko usprawniają w tych miejscach organizację ruchu, ale także ułatwiają poruszanie się pojazdów.

Odbojnice przemysłowe charakteryzują się różnorodnością i są bardzo funkcjonalne. Te wyznaczające pewne granice elementy mogą być nawierzchniowe, kolejowe oraz nabrzeżne. Bardzo często wykorzystuje się je w czasie wykonywania robót drogowych lub na wszelkiego rodzaju budowach. Nasze odbojnice przemysłowe – z uwagi na ich pierwszorzędną jakość – znajdują wszechstronne zastosowanie, a płynące z ich zamontowania korzyści są wymierne i opłacalne.

Dzięki produkowanym przez nas odbojnicom przemysłowym, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy, istnieje możliwość skutecznego zabezpieczenia samochodów osobowych przed różnymi otarciami. W przypadku samochodów ciężarowych także spełniają utylitarną funkcję, ponieważ stanowią idealnie podkreślone punkty rozeznania terenu, szczególnie w czasie zawracania na niewielkiej powierzchni, skręcania bądź wjeżdżania do garażu. Odbojnice przemysłowe są wykorzystywane poza tym do kierowania ruchem statku, a zwłaszcza w chwili jego dobijania do brzegu.

Produkowane przez nas odbojnice przemysłowe są utrzymane w intensywnej tonacji kolorystycznej, przy czym należy podkreślić, że najczęściej dominuje kolor żółty lub połączenie żółci z czernią. Taki zestaw barw sprawia, że w czasie wykonywania manewrów są one doskonale widoczne. O ich niezwykłej funkcjonalności decyduje przede wszystkim przydatność, gdyż znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach i w różnych miejscach. Są cenione przez kierowców, ponieważ w bardzo dużym stopniu ułatwiają im kierowanie pojazdami i wykonywanie manewrów.

Odbojnice przemysłowe produkcji firmy Tioman są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy mróz. Jest to zasługa wykorzystywania innowacyjnych technologii w toku produkcji. Są one wykonywane ponadto z wysokogatunkowej stali, która gwarantuje im doskonałą jakość, wytrzymałość, odporność i trwałość.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 4