› bieżące
18:37 / 19.09.2013

Oddział pediatryczny po remoncie. Zobacz zdjęcia

Oddział pediatryczny po remoncie. Zobacz zdjęcia

fot. Konrad Kosacz

Po prawie 10 latach oddział pediatryczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu doczekał się remontu. Teraz zmienił się cały wystrój – od podłóg, po ściany a nawet drzwi do sal chorych. Ale to jeszcze nie wszystkie zmiany.

To tu właśnie chore dzieci, mali pacjenci wracają do zdrowia. Pod profesjonalną opieką lekarzy i zespołu pielęgniarskiego. Jednak nie tylko leki i specjalistyczna pomoc są potrzebne w prawidłowym leczeniu. Także kolorowy, wesoły wystrój wpływa na postęp w powrocie do zdrowia.

13 września br. zakończył się, trwający dwa miesiące, remont oddziału pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Wymieniono posadzi, pomalowano ściany w salach chorych. Zmianę przeszła także oddziałowa świetlica.

Nic dziwnego, oddział czekał na taki remont prawie 10 lat. Wkrótce jeszcze na ścianach w salach pojawią się bajecznie kolorowe fototapety. Obecnie wybierane są odpowiednie wzory. Na pediatrii znajduje się 30 łóżek. W ciągu roku leczonych jest prawie 1400 dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 19