› konkursy
14:02 / 03.12.2012

Odkryj miłość w Kinie na Obcasach. Konkurs rozstrzygnięty

Odkryj miłość w Kinie na Obcasach.  Konkurs rozstrzygnięty

Podczas grudniowego Kina na  Obcasach Multikino zaprasza wszystkie panie na specjalny, świąteczny pokaz komedii „Listy do M." Podwójne zaproszenie otrzymuje Iga Chmielewska. Potwierdzenie o wygranej zostało wysłane również na e-mail. Gratulujemy!

Specjalnie na prośbę uczestniczek comiesięcznych kobiecych wieczorów w Multikinie, zostanie pokazany film „Listy do M.”, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak kochać. 
 
Bilety na ten pokaz będą kosztowały 15 zł. Już dziś można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
 
Partnerami grudniowego Kina na obcasach są Kinder Bueno oraz L’Occitane.
 
O projekcie:
Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań. 
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%