› zapowiedzi
13:50 / 26.02.2016

Odkrywają Centrum Tańca

Odkrywają Centrum Tańca

Dziewczynki oglądają sukienki, chłopcy trofea i medale - Centrum Tańca Promyk zaprasza na cykl Spotkania z Promykiem, podczas którego przedszkolaki i uczniowie z pierwszych klas szkół podstawowych mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych i zwiedzaniu Centrum Tańca.

Podczas spotkania w „Promyku" dzieci zwiedzają sale taneczne, podziwiają sukienki formacyjne i trofea sportowe. Każde z nich może sprawdzić, ile ważą puchary i medale. Oglądają także film o sportowym tańcu towarzyskim i aspektach tańca. Najbardziej oczekiwaną częścią są jednak zajęcia taneczne, prowadzone przez instruktora.  

- Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych, z klas I-III, a także grupy przedszkolne  – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Dzieci z zajęć wychodzą zmęczone, ale bardzo zadowolone.Zachwyca je wszystko, nawet wielkość sali tanecznejDodatkowo na każde dziecko czeka drobny upominek.

Ostatnio CT Promyk odwiedziły przedszkolaki z placówki nr 33 w Elblągu, zdjęcia z ich wizyty można oglądać tu: http://promyk.elblag.pl/pl/galerie/dzieci-z-przedszkola-33/. Zainteresowani mogą umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić pod numer: 55 611 01 30/40. Koszt wizyty - 5 złotych (od osoby).

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%