› bieżące
09:39 / 01.08.2018

Odzież używana z second hand'u

Odzież używana z second hand'u

Jesteś zapalonym miłośnikiem mody, ale niekoniecznie stać Cię na to, aby kupować ubrania projektantów światowych marek? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś „tak” to trafiłeś pod dobry adres.

W dobie XXI wieku każdy chce zostać zauważony, chce się wyróżniać, jednym z podstawowych wyróżników jest ubiór. To właśnie w pierwszej kolejności widzą ludzie mijający nas na ulicy. Wiadomo, że markowe ciuchy takie jak: Louis Vuitton, Gucci czy Chanel od razu rzucają się w oczy, jednak mało kogo stać na takie rarytasy. Torebka Louis’a Vuitton’a kosztuje ponad kilka tysięcy dolarów, a to w przeliczeniu na nasze złotówki to koszt dobrego używanego samochodu. Dlatego najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest udanie się do lumpeksu czy tez second hand’u.

"Lumpeks" - zazwyczaj sklepik o małej powierzchni wypełniony po brzegi ciuchami sprowadzonymi zza granicy. Niestety poruszanie się w tabunie ludzi, przepychanie się pomiędzy nimi, a także wyrywanie ciuchów z rąk to co dla niektórych niezbyt przyjemny widok. Dlatego jeśli cenimy sobie wygodę oraz spokój to internet i przedsiębiorcy wyciągnęli do nas pomocną rękę i stworzyli coś takiego jak second hand online.

„Second hand online” – (ang. Z drugiej ręki) to nic innego jak lumpeks tylko w formie sklepu internetowego. Taki sklep oferuje przeważnie odzież używaną, lecz bywają także nowe ubrania z metką, tyle że w cenie lepszej niż ta sklepowa. W internetowych lumpeksach możesz natrafić na perełki w przystępnych cenach np. spodenki Levis

Jeśli jeszcze nie odnalazłeś / odnalazłaś swojego stylu to zapraszam do przeszukania blogów o tematyce modowej. Jest tego masa, a ludzie którzy zajmują się pisaniem tego typu rzeczy robią to z pasją i niebywałym zaangażowaniem więc śmiało mogę stwierdzić, że znają się na tym co robią. Ty tym samym możesz podejrzeć ich styl i wpleść go w swój. Przykładowe inspiracje z lumpeksów znajdziesz na blogu ankyls. Jeśli nie wiesz jak poruszać się po lumpeksach i uważasz, że nic ciekawego się nie trafia to zapraszam Cię do obejrzenia filmów z serii „zakupy w second hand”. Z tych filmów dowiesz się na co zwrócić uwagę kupując używaną odzież, a także na to kiedy najlepiej wybrać się na zakupy. Jest to przewodnik po sklepach stacjonarnych.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%