› dzieci i rodzina
07:00 / 02.10.2015

Oficjalne pasowanie przedszkolaków. Zobacz zdjęcia

Oficjalne pasowanie przedszkolaków. Zobacz zdjęcia

fot. Radek Samul

W środę, 30 września 3-latki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej miały swoje święto. Poprzez oficjalne pasowanie dołączyły do grona przedszkolaków.

Grupa Serduszek oraz dzieci 3-letnie z grupy Nutek oficjalnie zostały pasowane na przedszkolaków. Uroczystość odbyła się w Parafii św. Floriana przy ul. Wyżynnej. Po uroczystej mszy świętej odbyło się przedstawienie przygotowane przez dzieci, następnie 3-latki ślubowały.

Po ślubowaniu dzieci przyszedł czas na rodziców trzylatków, którzy również złożyli przysięgę. Każde dziecko otrzymało czapkę oraz dyplom.Teraz już nikt nie powie, że jesteśmy grupą maluchów – śmiała się Jolanata Parasiak, wychowawczyni grupy Serduszek – Pasowanie na przedszkolaka to ważne wydarzenie dla naszych dzieci, przygotowywały się cały miesiąc, uczyły piosenek i wierszyków. Wszystko wyszło super. Każde potknięcie należy im wybaczyć, to dzieci, a dodatkowo występowały przed publicznością, co mogło powodować u nich tremę.Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii z pasowania przedszkolaków. Zdjęcia wykonał Radosław Samul.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%

Zdjęcia ilość zdjęć 114