› bieżące
09:25 / 07.05.2014

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne już niedługo

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne już niedługo

fot. nadesłane

W niedzielę, 18 maja w Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID odbędzie turniej tańca nowoczesnego - Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne.

Impreza, która co roku wzbudza wiele emocji i ciągle cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i publiczności odbędzie się po raz piętnasty. Na zawodach będzie można zobaczyć różne formy tańca nowoczesnego między innymi hip-hop, disco dance modern jazz, dance holl. Zaprezentują się duety, formacje i mini formacje ułożone w kategorie według wieku, które oceni 3-osobowe jury. Spośród uczestników wyłonieni zostaną zwycięzcy, a pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii i stylu uhonorowane będą pucharami i upominkami.

Konfrontacje to zawody, które charakteryzują się dużą dynamiką i różnorodnością – mówią organizatorzy. – Co roku uczestnicy zadziwiają umiejętnościami, zaangażowaniem i postawą. Widać, że dla nich zawody to rywalizacja i stres, ale też ogromna frajda.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00. Bilety dla widzów w cenie 10 zł/całodniowe/ do nabycia w dniu imprezy w kasie CSE Światowid.

Autor: Zyta Wrzos

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%