› bieżące
06:59 / 04.03.2013

Ogromny sukces elbląskiej firmy z Elbląskiego Parku Technologicznego

Ogromny sukces elbląskiej firmy z Elbląskiego Parku Technologicznego

Specjalistyczne wyposażenie redukujące hałas, projektu firmy Acoustic, pod nazwą handlową „Sonex”, znalazło zastosowanie w projekcie DolWin2. DolWin2 to platforma obsługująca farmę wiatrową, dostarczającą na ląd 900MW czystej, ekologicznej energii.

Sonex oraz szereg standardowych produktów zostaną dostarczone przez Acoustic do Dubaju, gdzie platforma ta jest budowana. Warto dodać, że ostateczne zmiany konstrukcyjne wyposażenia, przystosowujące je do ekstremalnych obciążeń wiatrowych zostały dokonane w Elbląskim Parku Technologicznym.

Firma posiada doświadczenie w dostarczaniu skutecznych rozwiązań dotyczących redukcji hałasu oraz w wyborze i wdrażaniu takiego sprzętu kontrolującego hałas, który jest w stanie poradzić sobie z trudnymi warunkami na otwartym morzu. Acoustic specjalizuje się w wykonywaniu prac spawalniczo - montażowych konstrukcji, rurociągów oraz urządzeń ze stali nierdzewnej i stali węglowej. Działa również w dziedzinie redukcji hałasu. Produkty firmy są przeznaczone głównie na rynek morski (offshore).

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%