› sport
10:22 / 19.07.2014

Olimpia Elbląg - Calisia LIVE! Wspomóż akcję chartytatywną

Olimpia Elbląg - Calisia LIVE! Wspomóż akcję chartytatywną

Zespół Olimpii Elbląg zmierzy się w Pucharze Polski z Calisią Kalisz. To będzie pierwszy mecz o tak wysoką stawkę podopiecznych trenera Adama Borosa. Podczas rywalizacji będą zbierane pieniądze na pomoc dla małej Agatki. Spotkanie w sobotę o godzinie 17.00.

Sprawdź relację NA ŻYWO z meczu tutaj

Rywal w poprzednim sezonie nie zdołał się utrzymać w drugiej lidze. Zajął 15 miejsce. Klub popadł w duże problemy finansowe. Trener Sławomir Majak przygotowuje zespół, jednak ma w składzie niedużą grupę zawodników.

- Na razie treningi prowadzi Sławomir Majak, który miał podpisać umowę w sobotę, jednak jeszcze tego nie zrobił. Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie, ale na razie trener może liczyć na piłkarzy z ważnymi kontraktami, gdyż klub ma zakaz transferów - informuje nieoficjalna strona zespołu z Kalisza.

Dodatkowo zespół nie otrzymał licencji na III ligę. Szkoleniowiec potrzebuje graczy, dlatego by wystawić skład na Olimpię będzie musiał skorzystać z juniorów.

Fani Olimpii Elbląg rozpoczęli akcję pomocy małej Agatce Karaś, która urodziła się 11 czerwca z wrodzoną wadą serca.

Pierwsza odsłona charytatywnego działania fanów będzie miała miejsce już 19 lipca podczas meczu Olimpii na stadionie przy ul. Agrykola. Wolontariusze-kibice będą zbierali pieniądze do puszek, których zawartość w całości przeznaczona zostanie na pomoc dziewczynce.

25 lipca o godz. 20.00 w sali przy ul. Akacjowej rozpocznie się natomiast charytatywny koncert, którego współorganizatorami są fani elbląskiej drużyny. Największą gwiazdą będzie WUEM ENCEHA.


Ceny biletów na mecz:

A2 - 15 zł, dla Agatki 5 zł

B - 10 zł, 4 zł 

C - 5 zł, 2,5 zł

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%