› sport
07:00 / 26.08.2015

Olimpia Elbląg – Granica Kętrzyn LIVE na Youtube

Olimpia Elbląg – Granica Kętrzyn LIVE na Youtube

fot. Bartłomiej Ryś

Efektowna wygrana z Warmią pokazała, że zespół trenera Adama Borosa jest w niezłej formie. Następny rywal wydaje się łatwą przeszkodą dla gospodarzy. Spotkanie we środę o godzinie 17.00

Sprawdź szczegóły spotkania w relacji tutaj

Olimpia od początku rywalizacji w tym sezonie w III lidze jest bardzo skutecznym zespołem. W pierwszym starciu , kiedy rywalem było Działdowo, miejscowi nie zdołali wykorzystać multum stworzonych okazji. Ten problem w polu karnym rywala odzwierciedlał się w derbach.

Potem jednak gospodarze wyciągnęli wnioski i od pierwszego gwizdka postawili na atak z Jagiellonią II Białystok. To była szansa na to by poprawić statystykę bramek. Kibice zastanawiali się czy podobną determinację zawodnicy Olimpii pokażą w rywalizacji z Warmią. Okazało się, że nawet na boisku rywala Olimpia potrafi zagrać widowiskową piłkę. Przede wszystkim skuteczną. To cieszy trenera Adama Borosa. 

Granica wygrała wojewódzką czwartą ligę. To jednak nie przekłada się na dobrą formę na wyższym poziomie. Kętrzyn jak na razie w tych rozgrywkach nie potrafi wygrywać.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%