› sport
12:00 / 16.08.2015

Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Białystok LIVE na Youtube

Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Białystok LIVE na Youtube

Podopieczni trenera Adama Borosa po nieudanych derbach chcą obudować swoją pozycję. Rywalem gospodarzy będą rezerwy występującej w Ekstraklasie Jagiellonii Białystok. Spotkanie w niedzielę o godzinie 16.00.

Kibice zgromadzeni na trybunach mieli pretensje do Olimpii za remis z lokalnym rywalem. Starcie z Jagą będzie szansą przede wszystkim dla Pawła Piceluka, który nie wykorzystał rzutu karnego. Wydaje się, że nie trzeba w specjalny sposób motywować miejscowych zawodników. Trybuny zapełniły się na rywalizacji derbowej więc od miejscowi piłkarze nie mogą nadszarpnąć zaufania sympatyków Olimpii.

Przeciwnik słabo zaczął sezon w III lidze. Dla takiego klubu jak Jagiellonia sprawą ważną są rezerwy na tym poziomie sportowym, w których mogą ogrywać ciekawszych zawodników. Mimo tego niedawne porażki, w tym na własnym stadionie z Wissą Szczuczyn pokazały, że zespół nie potrafi jeszcze wypracować odpowiedniej dyspozycji. W składzie trudno doszukać się bardziej znanych zawodników. To w zasadzie kandydaci na wzmocnienia w tym klubie.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%