› sport
10:30 / 07.06.2014

Olimpia Elbląg - Stal Mielec LIVE! Przyjdźmy na mecz o wszystko

Olimpia Elbląg - Stal Mielec LIVE! Przyjdźmy na mecz o wszystko

Wóz albo przewóz. Olimpia Elbląg zmierzy się ze Stalą Mielec w ostatnim w tym sezonie spotkaniu. Będzie to decydująca próba piłkarzy trenera Adama Borosa. W tej sytuacji pomożemy naszym zawodnikom przychodząc na mecz. Pokażmy, że jesteśmy z nimi w tej trudnej rywalizacji. Spotkanie w niedzielę o godzinie 17.00.

Sprawdź relację tutaj

Największym problemem przed tym starciem była ewentualna walka gości o utrzymanie. Trudno było przypuszczać, że przed kończącym sezon meczem Stal będzie miała zapewnione utrzymanie w lidze. Oni już mają swój duży sukces. Chcielibyśmy w tym spotkaniu osiągnąć to samo.

W Elblągu kibice zdają siebie sprawę jak ważne jest niedzielne starcie z jednym z najbardziej znanych polskich klubów. Na mieście daje się zauważyć transparenty zachęcające do przyjścia na stadion. Powinniśmy pokazać, że identyfikujemy się z drużyną. Ona jest jedną z niewielu naszych wizytówek w kraju.

Prawdopodobnie wszyscy zawodnicy gospodarzy są gotowi do spotkania. Rywal zamierza przyjechać w jak najsilniejszym składzie. Elbląg trzyma kciuki za swój zespół.
 

10
3
oceń tekst 13 głosów 77%