16:48 / 03.04.2015

Olimpia Elbląg wygrywa z Huraganem

Podopieczni trenera Adam Borosa wygrali na wyjeździe 2-0 z Huraganem Morąg. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Łukasz Pietroń i Tomasz Tuttas. To zwycięstwo w perspektywie rywalizacji z Drwęca było ważne dla klubu walczącego o awans w III lidze.

W pierwszej części gospodarze mieli najlepszą okazję do zdobycia bramki jednak piłka po zagraniu rywala odbiła się od poprzeczki. Poprawa w grze Olimpii nastąpiła w drugiej połowie spotkania. Wówczas Żółto Biało Niebiescy stwarzali więcej sytuacji a Huragan w praktyce bronił się na własnej połowie. Fantastycznej okazji nie wykorzystał jeden z zawodników Olimpii, który nie trafił do pustej bramki z kilku metrów. Trener Boros zdecydował się posłać na plac trzech muszkieterów. Najpierw Pietroń strzałem z dystansu zdobył pierwszą bramkę w 73 minucie spotkania. W 80 minucie dośrodkowanie Kamila Graczyka z rzutu wolnego na bramkę zamienił Tuttas.

Huragan Morąg - Olimpia Elbląg 0-2 (0-0)

Bramki: Pietroń 73', Tuttas 80'